Małgorzata Piotrowska


Małgorzata Piotrowska – trener rozwoju osobistego, psycholog ze specjalizacją w psychologii sportu. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń dla biznesu, rodziców, studentów i sportowców. Jako trener stawia sobie za cel dawanie wartości uczestnikom szkoleń.

Autorka ponad 100 artykułów psychologicznych na portalu mojapsychologia.pl, w tym o komunikacji, zarządzaniu sobą w czasie, efektywnym planowaniu. Uczestniczyła w wielu warsztatach rozwojowych m.in. „Warsztat trenera” oraz „Coaching jako metoda wsparcia rozwoju”, Zarządzanie zasobami ludzkimi – Kompendium HR, efektywna komunikacja, Coaching oparty na potrzebach – NVC w budowaniu relacji. Stale dba o podnoszenie jakości swoich szkoleń, które traktuje jako przestrzeń wzajemnego rozwoju uczestników i trenera.

Zainspirowana metodą porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga do współtworzenia lepszego świata. Wplata zasady NVC do swoich warsztatów oraz życia codziennego. W życiu prywatnym Gosia jest szczęśliwą żoną i mamą cudownej córeczki.