Ładowanie Wydarzenia

Prowadzenie: Hugo Roele, twórca kart The deck of needs

Termin: 12-13 maja 2018, w godz. 9.00-18.00

Miejsce: Kraków, ul. Kobierzyńska 24, Leance

Język: tłumaczenie na język polski

 

Odkryj ścieżkę do profesjonalnego słuchania

Czy zawsze jesteś wystarczająco obecny kiedy zaczynasz słuchać? Czy udaje Ci się pozostać uważnym podczas rozmowy nawet kiedy rozmówca wyraża silne emocje lub „brzydkie” myśli? Czy zdarza Ci się podsuwać rozwiązania, podczas gdy rozmówca pragnie po prostu zostać wysłuchany? A może zdarza Ci się drążyć historię, kiedy rozmówca oczekuje tylko rozwiązań?

Słuchanie to proces, na który składają się dwie równie ważne role

Pomimo najlepszych intencji zarówno mówcy jak i słuchający często doświadczają, że słuchanie nie przebiega tak jakby tego oczekiwali. Aby usprawnić słuchanie większość treningów komunikacji skupia się na bardzo ważnej kwestii dotyczącej potrzeb mówcy. Podczas proponowanego przeze mnie treningu koncentrujemy się na odkryciu tego, co mogłoby wesprzeć Ciebie w roli słuchajacego, abyś słuchał z większą głębią, efektywnością i łatwością.

Czy ludziom jest łatwo z Tobą rozmawiać? O wszystkim?

Lubię wykorzystywać posiadane przez uczestnika jakości i umiejętności pracując nad wyzwaniami, których doświadcza podczas słuchania i mówienia. Co działa, a co nie działa właśnie dla Ciebie? W którym miejscu potrzebujesz nowych rozwiązań i wskazówek? Poza NVC oferuje moje doświadczenie jako trener, coach, mediator, człowiek, ojciec, partner oraz wglądy jakich doznałem pisząc „Księgę potrzeb” i inne teksty. W zależności od przykładów od uczestników warsztat obejmuje trening świadomości, pracę z narzędziami takimi jak „Karty potrzeb” (56 kart opisujących potrzeby) aby znaleźć wspólny język, czy prosty do użycia 6-etapowy model „Ścieżka empatii”. Praca z realnymi przykładami umożliwia mi zaoferowanie treningu skrojonego na miarę potrzeb wszystkich uczestników.

Trener i coach Hugo A. Roele

 

Prowadzę treningi z NVC od 2001 roku. Od 2006 poświęciłem sporo czasu na odkrywanie sposobów na to, aby łatwiej uczyć NVC i porozumiewać się za pomocą potrzeb. Najświeższe efekty mojej pracy można znaleźć na stronach www.kommunikasie.org, www.deckofneeds.com, www.bookofneeds.com. Więcej o mnie jako człowieku, partnerze, ojcu oraz o mojej pracy profesjonalnego słuchacza można przeczytać na stronie www.hugoaroele.nl.

 

Informacje organizacyjne:

Cena za jeden moduł: 550 zł
Zadatek bezzwrotny: 200zł
Płatność do 3. tygodni przez terminem warsztatu (uwaga: po tym terminie przy rezygnacji nie zwracamy kosztów)
W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek podczas przerw.

Zapisy i informacje: Marta Kułaga, marta.kulaga@leance.org tel 502474224

Formularz zapisu

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem szkoleń

Imię i nazwisko/name (wymagane)

Adres email/e-mail address (wymagane)

Telefon/phone number (wymagane)

Dane do faktury/invoice data (wymagane)

Uwagi/additional remarks

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych wpisanych do formularza kontaktowego w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili wycofać.