z_arch_Brygida Dynisiuk

Brygida Dynisiuk

Nazywam się Brygida Dynisiuk. Jestem trenerką i coachem.

Prowadzę coaching indywidualny, autorskie warsztaty rozwoju osobistego oraz warsztaty doskonalenia procesów dla organizacji biznesowych.

Korzystam z założeń metodologii Lean Management, Porozumienia Bez Przemocy oraz mindfulness.

Podejścia te łączę w autorskie warsztaty w zależności od potrzeb osób, z którymi pracuję oraz procesu za którym podążam.  Swoją pracę osadzam na wartościach, które moim zdaniem są fundamentem współpracy i rozwoju: zaufaniu, szacunku i autentycznym wyrażaniu siebie.

Korzystając z kilkuletniego doświadczenia pracy w międzynarodowej korporacji wspieram zespoły w procesie ciągłego doskonalenia.

Z klientami biznesowymi pracuję w obszarach:

  • komunikacja i współpraca
  • doskonalenie procesów dzięki organizacji miejsca pracy – 5S

Z klientami indywidualnymi pracuję w obszarach:

  • wzmacnianie poczucia własnej wartości
  • autentyczne wyrażania siebie w relacjach
  • odkrywanie i wnoszenie do świata swojego potencjału

Wyznaje zasadę, że osobiste doświadczenie i praktyka jest cenniejsze, niż najlepiej opowiedziana teoria, a skuteczna zmiana zaczyna się wtedy, kiedy traktujemy siebie samych łagodnie i z empatią.

Rozwój i poznawanie samej siebie to dla mnie kwintesencja życia. Nieustannie uczę się jak pełniej być sobą wnosząc do świata dary, które mogą wzbogacić życie innych.

CO JEST MOJĄ SIŁĄ?

  • pasja dla rozwoju osobistego
  • doświadczenie zarządzania w oparciu o wartości z praktyczną znajomością środowiska dużych organizacji biznesowych nastawionych na rezultaty
  • doświadczenie we wdrażaniu zmian w firmie: budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o Lean Management oraz budowanie kultury bezpieczeństwa w oparciu o Behaviour Based Safety

WYKSZTAŁCENIE:

Jestem absolwentką antropologii kultury na Uniwersytecie Warszawskim, Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii prowadzonej przez Dojrzewalnię Róż i Rocznego Studium Mediacji.

Ponadto ciągle uczę się i rozwijam uczestnicząc w wielu warsztatach z zakresu umiejętności biznesowych i rozwoju osobistego.

Porozumienia Bez Przemocy uczę się od certyfikowanych trenerów:

Miki Kashtan, Shona Cameron, Deborah Bellamy, Pernille Plantener, Francois Beausoleil, Liv Larsson, Agnieszka Pietlicka, Ewa Orłowska, Anna Mills.

KONTAKT:

bdynisiuk@gmail.com, tel. 571 277 770