Dbanie o zasoby w relacji z dziećmi

Dbanie o zasoby w relacji z dziećmi

Cena produktu

25.0080.00

Niedziela, 12 czerwca 2022; godzina 13.00 – 14.30

 

Zapraszam przede wszystkim rodziców, którzy czasem czują, że mają dość, że chcą inaczej, że dłużej już nie pociągną. Zapraszam wszystkich, którzy chcą zwrócić się ku swoim potrzebom i poeksplorować możliwe sposoby ich zaspokajania.

 

Wyczyść
Opis produktu

Niedziela, 12 czerwca 2022; godzina 13.00 – 14.30

Zapraszamy na spotkanie z trenerką komunikacji empatycznej, Gosią Piotrowską, którego tematem będzie Dbanie o zasoby w relacji z dziećmi.

Logistyka

Miejsce: Dąbrowskiego 24, Kraków

Data: 12 czerwca 2022 (niedziela)

Godzina: 13.00-14.30

 

Tematyka

Jako rodzice często zapominamy lub odkładamy na „wieczne” później zadbanie o swoje potrzeby. Codzienność dostarcza tylu spraw do zaopiekowania – praca, dom, dzieci i ich swoboda oraz wytrwałość w proszeniu o to, na czym im zależy, różne nieprzewidziane zdarzenia, które pojawiają się w naszym życiu bez zaproszenia. Ciągłe odpowiadanie na te zewnętrzne wymagania, oczekiwania i prośby może być męczące i prowadzić do stanu wyczerpania, szczególnie wówczas, gdy nasze potrzeby spychamy wciąż głębiej i głębiej. Podczas warsztatu uczestnicy zostaną zaproszeni do przyjrzenia się temu, na czym im zależy oraz czego potrzebują, aby wrócić na drogę do równowagi. Będzie także okazja do eksplorowania różnych strategii zaspokajania tych potrzeb oraz patrzenia na prośby dziecka z perspektywy uniwersalnych potrzeb.

Zapraszam na 1,5 godziny podążania za swoimi potrzebami, czasu dla siebie i skupienia na sobie.

 

Płatności

Naszym marzeniem jest aby to było miejsce społeczności, w którym możemy nie tylko się uczyć, ale też po prostu być i bywać razem. Wspierać się, rozmawiać, tworzyć projekty, aby osoby, które już praktykują NVC mogły się dzielić, oferować warsztaty i sesje.
Biorąc udział w warsztacie wspierasz realizacje tej idei i powstanie pięknego miejsca.

Wybierz kwotę pomiędzy 25 zł a 80 zł którą zechcesz wesprzeć to miejsce.

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji lub wsparcia, żeby wybrać kwotę, śmiało skontaktuj się z nami: biuro@leance.org, tel 576 575 123.

Jeśli zmagasz się z zasobami finansowymi, skontaktuj się z nami w celu znalezienia opcji, która działa dla nas wszystkich.

Trener

Małgorzata Piotrowska

Praktyk, trener i coach w nurcie Porozumienia Bez Przemocy. Z wykształcenia psycholog po 5-letnich studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdobywała doświadczenie jako trener od ponad 10 lat, zaczynając od szkoleń dla młodych sportowców, poprzez szkolenia dla studentów, po biznes, rodziców i nauczycieli. Od prawie 6 lat współtworzy organizację turkusową Leance oraz Fundację Trampolina, wnosząc NVC do środowiska biznesowego oraz edukacyjnego. Współorganizatorka Studium NVC w Krakowie. Autorka ponad 100 artykułów psychologiczno-rozwojowych. Czerpie wiedzę i doświadczenie od licznych trenerów NVC. Odbyła 50 dni szkoleniowych z certyfikowanymi trenerami CNVC i stale się rozwija. Wnosi język empatii i zachęca do zmiany patrzenia na siebie i innych podczas warsztatów i spotkań indywidualnych dla biznesu, rodziców i nauczycieli. Inspirują ją m.in. wystąpienia i publikacje Brenē Brown, Marshalla Rosenberga, Miki Kashtan, Jespera Juula. Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych córeczek. Pasjonatka pływania, gotowania i malowania.