Iwona Kopacz

Iwona Kopacz

Psychoterapeutka, counsellorka

Jestem etnolożką (dyplom Uniwersytetu Jagiellońskiego), counsellorką metody Gestalt (dyplom Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling), psychoterapeutką w trakcie szkolenia (Instytut Integralnej Terapii Gestalt). Swój warsztat kształtowałam również uczestnicząc w Kursie Psychoanalizy Jungowskiej, Szkole Action Learning, warsztatach Porozumienia bez Przemocy, Analizy Transakcyjnej oraz treningach pracy z ciałem 5 rytmów.

W pracy psychoterapeutycznej kieruje się metodą poszerzania świadomości, wspierając dążenia człowieka do życia w zgodzie ze sobą poprzez rozwój autonomii, kreatywności, współodczuwania i zaufania do mądrości osobistej. W atmosferze szacunku i życzliwości towarzyszę ludziom w odkrywaniu własnych zasobów budujących oparcie w sobie i dobrych relacjach ze światem. 

Jako stylistka i coach wizerunku, od 15 lat uczę kobiety i mężczyzn tworzenia spójnego wizerunku opartego nie tylko o świadomość własnego wyglądu, ale także przekonań, emocji i ciała. 

Prowadzę sesje psychoterapeutyczne, counselling indywidualny oraz autorskie warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty psychoedukacyjne i treningi interpersonalne dla organizacji biznesowych i środowisk twórczych. Współpracowałam m.in. z takimi instytucjami i firmami jak AKG Architektura Krajobrazu, Centrum Counsellingu Gestalt, Dress for Success,  ING Bank Śląski, Making Waves, Małopolski Ogród Sztuki, Ośrodek Twórczej Interwencji, Sony Ericson, Szkoła Retoryki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Tor Wyścigow Konnych „Partynice”.

Sesje indywidualne: Pierwszy krok – od osamotnienia do samostanowienia, czyli po co Ci ten problem?