Ładowanie Wydarzenia

Czerwiec 2020

Ćwiczenia dla trenerów NVC
Rozwój osobisty

Ćwiczenia dla trenerów NVC – bezpłatny webinar

08 CZE 2020

Celem spotkania jest podzielenie się ćwiczeniami, które zostały opracowane na bazie inspiracji z IIT (Międzynarodowe Intensywne Szkolenie z Porozumienia bez Przemocy), które miało miejsce w 2019 w Lehesten.

Biznes, Edukacja, Rozwój osobisty

Świat, w którym żyjesz

08 CZE 2020

Dzięki doświadczeniu empatii, umiejętności rozpoznawania i wyrażania swoich emocji w bezpieczny, nieraniący sposób oraz świadomości potrzeb, będziesz w stanie lepiej nawiązywać kontakt, słuchać i mówić o sobie, znajdowac porozumienie oraz rozwiązanie, które jest akceptowalne dla wszystkich.

Growing Together Online
Rozwój osobisty

Growing Together Online

24 CZE 2020

Zapraszamy na warsztaty online z cyklu Growing Together. Tematem przewodnim tego spotkania będzie kluczowe rozróżnienie „wrażliwość a słabość” oraz to, jak się pokazuję jako trener/trenerka.

Lipiec 2020

Empatia – serce NVC
Rozwój osobisty

Empatia – serce NVC

05 LIP 2020

6-dniowy medytacyjny wyjazd, w czasie którego możesz zanurzyć się w Porozumieniu bez Przemocy i poczuć przepływ empatii – serca NVC.

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC
Rozwój osobisty

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC

25 LIP 2020

Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd w idei Nonviolent Communication – NVC (Porozumienie bez Przemocy – PBP) i Rodzicielstwa Bliskości w cudowne miejsce :).

Wrzesień 2020

WSPÓŁ+PRACA Przywództwo oparte na NVC Leance
Biznes, Edukacja, Rozwój osobisty

WSPÓŁ+PRACA Przywództwo oparte na NVC

15 WRZ 2020

W maju i w czerwcu zapraszamy na otwarte warsztaty online, podczas których będziesz miała/miał okazję doświadczyć sposobu, w jaki chcemy pracować podczas kursu. Naszą intencją jest stworzenie warunków, umożliwiających sprawdzenie czy kurs odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Rozwój osobisty

Żyj jak chcesz i bądź szczęśliwa/y

„Nie da się żeglować prosto pod wiatr, ale jeśli ktoś umie żeglować wyłącznie z wiatrem, popłynie tylko tam dokąd on go poniesie. Jednak jeśli umiesz wykorzystać energię wiatru i masz cierpliwość, czasami masz szansę dotrzeć tam, gdzie chcesz.”

Październik 2020

Studium NVC Porozumienie bez Przemocy Leance
Rozwój osobisty

Studium NVC

03 PAŹ 2020

Roczne studium Porozumienia Bez Przemocy to okazja do odkrycia i umeblowania bezpiecznej bazy, z której wychodzi odwaga, siła i energia do działania zgodnego ze sobą. Certyfikowani trenerzy NVC z Polski zabiorą Cię w podróż do autentycznego i pełnego życia.

Studium NVC II rok Porozumienie bez Przemocy Leance
Rozwój osobisty

Studium NVC – 2. rok

17 PAŹ 2020

Troszcząc się o świat – dbasz także o siebie, gdy troszczysz się o siebie – zyskuje również świat.    Kontynuacja rocznego…

Listopad 2020

Needs-based Coaching
In English, Rozwój osobisty

Needs-based Coaching

13 LIS 2020

Intensive training with Pernille Plantener (Denmark) based on Nonviolent Communication during which you will learn a series of coaching techniques.