Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Październik 2019

Studium NVC Porozumienie bez Przemocy Leance
Rozwój osobisty

Studium NVC

05 PAŹ 2019

Roczne studium Porozumienia Bez Przemocy to okazja do odkrycia i umeblowania bezpiecznej bazy, z której wychodzi odwaga, siła i energia do działania zgodnego ze sobą. Certyfikowani trenerzy NVC z Polski zabiorą Cię w podróż do autentycznego i pełnego życia.

Biznes

Konstruktywna komunikacja w Twoim miejscu pracy

19 PAŹ 2019

Poznałeś/aś Porozumienie bez Przemocy i chcesz o nim opowiedzieć w swojej firmie? Zamierzasz przeszkolić swój zespół i zastanawiasz się od czego zacząć? Myślisz nad zmianą komunikacji w swoim miejscu pracy i chcesz zachęcić do zmiany swoich przełożonych? A może już wspierasz swój zespół w konstruktywnym działaniu i potrzebujesz sprawdzonych narzędzi?

Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów Leance Adam Kusio
Rozwój osobisty

Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów?

Zapraszam serdecznie do wspólnego poszukiwania tylko w męskim towarzystwie odpowiedzi na pytanie: Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów?

Rozwój osobisty

Growing together – podnosimy jakość szkoleń NVC

Dzielisz się Porozumieniem bez Przemocy i pragniesz zwiększyć jakość swoich działań? Zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu „Growing together”, które poprowadzi Marta Kułaga. Tematyka: wzajemne wsparcie.

Grudzień 2019

W drodze do empatii Kurs dla nauczycieli
Edukacja

W drodze do empatii

Chcesz, aby dzieci wspólpracowały? Chcesz budować naturalny autorytet? Chcesz klasy opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu? Zapisz się na kurs, aby zyskać narzędzia i budować wioskę wspierających się nauczycieli.

Styczeń 2020

Zima z empatią - Camp rodzinny NVC Leance
Rozwój osobisty

Zima z Empatią – Camp Rodzinny NVC

20 STY 2020

Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd Zima z Empatią – Camp Rodzinny NVC w idei Nonviolent Communication – NVC (Porozumienie Bez Przemocy – PBP), Rodzicielstwa Bliskości i Jespera Juula w cudowne miejsce.

Luty 2020

Zima z empatią - Camp rodzinny NVC Leance
Rozwój osobisty

Zima z Empatią – Camp Rodzinny NVC level 2

01 LUT 2020

Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd Zima z Empatią – Camp Rodzinny NVC level 2 w idei Nonviolent Communication – NVC (Porozumienie Bez Przemocy – PBP), Rodzicielstwa Bliskości i Jespera Juula w cudowne miejsce.

Empatia i autentyczność – życie NVC. Zima w Miłośliwce
Rozwój osobisty

Empatia i autentyczność – życie NVC. Zima w Miłośliwce

19 LUT 2020

5 dniowy trening autentyczności, odwagi w wyrażaniu siebie w połączeniu z troską i empatią.

Marzec 2020

Warsztaty Blaski i cienie decyzji grupowych Leance
Biznes, Edukacja, Rozwój osobisty

Blaski i cienie decyzji grupowych

07 MAR 2020

JAK OSIĄGNĄĆ DECYZJE uwzględniajace członków grupy?

Wyobraź sobie, że jesteś członkiem zespołu lub grupy, a decyzje podejmowane przez Twoją grupę są chętnie przyjmowane przez wszystkich. Być może wolałeś inną alternatywę, ale nie masz do wybranej silnych zastrzeżeń. Będziesz ją wspierał i wniesiesz swój wkład w jej realizację.

Growing Together Online
Edukacja, Rozwój osobisty

Growing Together Online

16 MAR 2020

Growing Together Online Temat przewodni: partnerstwo (power with)   Warsztaty online dla osób dzielących się Porozumieniem bez Przemocy. Prowadzenie: Marta…