Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Lipiec 2020

Empatia – serce NVC
Rozwój osobisty

Empatia – serce NVC

05 LIP 2020

6-dniowy medytacyjny wyjazd, w czasie którego możesz zanurzyć się w Porozumieniu bez Przemocy i poczuć przepływ empatii – serca NVC.

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC
Rozwój osobisty

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC

25 LIP 2020

Zapraszamy Cię na wspólny wyjazd w idei Nonviolent Communication – NVC (Porozumienie bez Przemocy – PBP) i Rodzicielstwa Bliskości w cudowne miejsce :).

Sierpień 2020

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC
Rozwój osobisty

Lato z Empatią – Camp Rodzinny NVC

17 SIE 2020

Lato z Empatią Camp Rodzinny NVC   17.08.2020 (13:00) – 23.08.2020 (10:00)   Prowadzenie: Asia Nowicka Zapraszamy Cię na wspólny…

Wrzesień 2020

Rozwój osobisty

Żyj jak chcesz i bądź szczęśliwa/y

„Nie da się żeglować prosto pod wiatr, ale jeśli ktoś umie żeglować wyłącznie z wiatrem, popłynie tylko tam dokąd on go poniesie. Jednak jeśli umiesz wykorzystać energię wiatru i masz cierpliwość, czasami masz szansę dotrzeć tam, gdzie chcesz.”

Listopad 2020

Biznes, Edukacja, Rozwój osobisty

Świat, w którym żyjesz

07 LIS 2020

Dzięki doświadczeniu empatii, umiejętności rozpoznawania i wyrażania swoich emocji w bezpieczny, nieraniący sposób oraz świadomości potrzeb, będziesz w stanie lepiej nawiązywać kontakt, słuchać i mówić o sobie, znajdowac porozumienie oraz rozwiązanie, które jest akceptowalne dla wszystkich.

Growing Together Online
Edukacja, Rozwój osobisty

Growing Together Online

09 LIS 2020

Growing Together Online Temat przewodni: Bez ściemy – o radykalnej uczciwości i (samo)świadomości   Warsztaty online dla osób dzielących się…

Rozwój osobisty

Grupa Praktykująca NVC via zoom

12 LIS 2020

Grupa Praktykująca NVC via zoom Cykl spotkań służących poznawaniu i praktykowaniu porozumienia w idei Nonviolent Communication (Porozumienie Bez Przemocy) Marshalla…

Needs-based Coaching
In English, Rozwój osobisty

Needs-based Coaching

13 LIS 2020

Intensive training with Pernille Plantener (Denmark) based on Nonviolent Communication during which you will learn a series of coaching techniques.

Luty 2021

Rozwój osobisty

Empatia i autentyczność – życie NVC Zimowa Miłośliwka

17 LUT 2021

Empatia i autentyczność – życie NVC Zimowa Miłośliwka   5-dniowy trening autentyczności i odwagi w wyrażaniu siebie w połączeniu z…

Studium NVC Porozumienie bez Przemocy Leance
Rozwój osobisty

Studium NVC

20 LUT 2021

Roczne studium Porozumienia Bez Przemocy to okazja do odkrycia i umeblowania bezpiecznej bazy, z której wychodzi odwaga, siła i energia do działania zgodnego ze sobą. Certyfikowani trenerzy NVC z Polski zabiorą Cię w podróż do autentycznego i pełnego życia.