Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Lipiec 2019

Empatia serce NVC Shona Cameron Leance
Rozwój osobisty

Empatia – serce NVC

01 LIP 2019

Ten 6-dniowy kameralny wyjazd odosobnieniowy to doskonała okazja aby rozwinąć i wzmocnić Twój mięsień empatii.

Empathy The Heart of NVC
In English, Rozwój osobisty

Empathy: The Heart of NVC

01 LIP 2019

Empathy: The Heart of NVC   6-day retreat with Shona Cameron Watch webinar with Shona.   1-7 July 2019, Chata Miłośliwka

Złość - dzwonek alarmowy Agnieszka Pietlicka
Biznes, Edukacja, Rozwój osobisty

Złość – dzwonek alarmowy

Warsztaty ,,Złość – „dzwonek alarmowy” od destrukcyjnej siły ku konstruktywnej energii z porozumieniem bez przemocy Marshalla Rosenberga” zostały stworzone z myślą o osobach, które lepiej chcą radzić sobie z tym szczególnym uczuciem na wszystkich szczeblach jego intensywności bądź lepiej zrozumieć mechanizmy jego działania.

Sierpień 2019

Lato z empatią Leance
Rozwój osobisty

Lato z Empatią

04 SIE 2019

Lato z Empatią to rodzinny wyjazd wakacyjny w idei Porozumienia bez Przemocy, Rodzicielstwa Bliskości i Jespera Juula w cudowne miejsce, już po raz piąty.

Wrzesień 2019

Webinar - Słuchać, aby usłyszeć
Rozwój osobisty

Webinar – Słuchać, aby usłyszeć

Słuchać, aby usłyszeć – to webinar, który pomoże Wam lepiej porozumiewac się z innymi – bliższymi i dalszymi, rodziną i współpracownikami. A stanie sie to dzięki pogłębieniu umiejetności słuchania.

Przygotowanie do ścieżki certyfikacji NVC
Rozwój osobisty

Przygotowanie do ścieżki certyfikacji NVC

25 WRZ 2019

Roczny kurs wsparcia dla osób w procesie certyfikacji Porozumienia bez Przemocy to zarówno praca indywidualna, jak i możliwość doświadczenia siły grupy i społeczności.

Październik 2019

Żyj jak chcesz i bądź szczęśliwy/a Leance
Rozwój osobisty

Żyj jak chcesz i bądź szczęśliwa/y

Żyj jak chcesz i bądź szczęśliwa/y   Roczny pogłębiony kurs Porozumienia bez Przemocy   2 października 2019 – 17 czerwca…

Studium NVC Porozumienie bez Przemocy Leance
Rozwój osobisty

Studium NVC

05 PAŹ 2019

Roczne studium Porozumienia Bez Przemocy to okazja do odkrycia i umeblowania bezpiecznej bazy, z której wychodzi odwaga, siła i energia do działania zgodnego ze sobą. Certyfikowani trenerzy NVC z Polski zabiorą Cię w podróż do autentycznego i pełnego życia.

Biznes

Konstruktywna komunikacja w Twoim miejscu pracy

19 PAŹ 2019

Poznałeś/aś Porozumienie bez Przemocy i chcesz o nim opowiedzieć w swojej firmie? Zamierzasz przeszkolić swój zespół i zastanawiasz się od czego zacząć? Myślisz nad zmianą komunikacji w swoim miejscu pracy i chcesz zachęcić do zmiany swoich przełożonych? A może już wspierasz swój zespół w konstruktywnym działaniu i potrzebujesz sprawdzonych narzędzi?

Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów Leance Adam Kusio
Rozwój osobisty

Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów?

Zapraszam serdecznie do wspólnego poszukiwania tylko w męskim towarzystwie odpowiedzi na pytanie: Czy komunikacja bezprzemocowa jest dla facetów?