Ładowanie Wydarzenia

Ćwiczenia dla trenerów NVC

Bezpłatny webinar wraz z książeczką zawierającą 12 ćwiczeń praktycznych

 

Prowadzące: Marta Kułaga, Katarzyna Kołacka, Anna Starczewska

 

8 czerwca 2020, 18:00-20:00 ZOOM

Celem spotkania jest podzielenie się ćwiczeniami, które zostały opracowane na bazie inspiracji z IIT (Międzynarodowe Intensywne Szkolenie z Porozumienia bez Przemocy), które miało miejsce w 2019 w Lehesten.

Wszystkim osobom, które wezmą udział w webinarze prześlemy w formie pdf publikację ze zbiorem 12 ćwiczeń.

Dla kogo:

Naszą propozycję adresujemy do trenerek i trenerów, którzy znają podstawy PbP, model 4 kroków, rozróżnienia kluczowe, a także do osób zainteresowanych ścieżką trenerską – tych, które są na jej początku i tych, które szukają inspiracji czy nowych pomysłów.

Kiedy:

08.06.2020. poniedziałek 18:00-20:00

Forma:

Zapraszamy na spotkanie online, za pomocą platformy ZOOM. Przed szkoleniem otrzymasz link, który pokieruje Cię do spotkania z nami. Potrzebny będzie dostęp do internetu i komputera/telefonu z mikrofonem i kamerą.

Kontakt:

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące spotkań, rejestracji lub płatności: katarzyna.kolacka@gmail.com, 7annastar@gmail.com

Poprowadzące:

Marta Kułaga (trenerka CNVC, coach, mediatorka)

Marzę o świecie, w którym każdy może odnaleźć swoje miejsce pełne sensu, radości i spełnienia. Realizuję to marzenie współtworząc turkusową organizację Leance, prowadząc żłobek i przedszkola Krasnal, a także wspierając firmy we wdrażaniu konstruktywnej komunikacji oraz kultury współpracy i współodpowiedzialności. Prowadzę indywidualne sesje mediacji i coachingu, wierząc, że każdy z nas może być zmianą, którą pragnie widzieć w świecie. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy, coacherką oraz mediatorką. NVC jest dla mnie perspektywą postrzegania świata i ludzkich działań poprzez potrzeby, wolnego od osądzania i obwiniania.

Katarzyna Kołacka (trener komunikacji opartej na empatii)

Prowadzę warsztaty i szkolenia z komunikacji dla firm. Współprowadzę grupę empatyczną w swoim mieście. PbP fascynuję się od 2010 roku. Pozwala mi to na życie w harmonii ze sobą i innymi. Uważam, że jasność w komunikacji, autentyczne wyrażanie siebie i budowanie szczerych relacji są możliwe w każdym miejscu.

Anna Starczewska (trenerka komunikacji konstruktywnej opartej na empatii)

Kiedy poznałam PbP, było to dla mnie tak intensywne doświadczenie, że zapragnęłam dzielić się z innymi. Teraz z radością towarzyszę innym w odkrywaniu i nazywaniu swoich uczuć oraz potrzeb podczas praktycznych szkoleń i warsztatów opartych o ten model komunikacji.

Ile to kosztuje?

Spotkanie jest bezpłatne, organizowane w ramach projektu „Słuchać aby usłyszeć – podniesienie umiejętności trenerskich w rozwijaniu kompetencji zobaczenia i zrozumienia różnych punktów widzenia u dorosłych z wykorzystaniem narzędzi Porozumienia bez Przemocy” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zgłoszenia

Aby zapisać się na warsztaty, wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/vxiWv1MXeywGYmwN8

Organizatorzy:

Leance: www.leance.org
Fundacja Trampolina: www.fundacja-trampolina.org.pl
Katarzyna Kołacka: katarzyna.kolacka@gmail.com
Anna Starczewska: 7annastar@gmail.com