Ładowanie Wydarzenia

Warsztaty z Grą “Strefa Porozumienia”

10.01.2022 16:00-18:00

 

 Warsztaty z Grą “Strefa Porozumienia”

 

  • Warsztaty, podczas których poznasz grę coachingowo-edukacyjną “Strefa Porozumienia” (ang. “The No Fault-Zone”) i nauczysz się jak dzięki niej wzmacniać empatię i rozwiązywać konflikty na co dzień.
    Autorką gry jest Sura Hart i Victoria Kindle-Hodson, certyfikowane trenerki NVC, które od 30 lat działają na rzecz empatycznej relacji zarówno w szkołach jak i zespołach. Gra uczy nowego sposobu wyrażania siebie, jak doświadczać bieżących doświadczeń oraz jak w pokojowy sposób rozwiązywać konflikty w zróżnicowanych środowiskach.
  •  Gra “Strefa Porozumienia” została zainspirowana Porozumieniem bez przemocy (ang. Nonviolent Communication). Wspiera ona procesy dialogowe, sprzyja wzajemnemu zrozumieniu i akceptacji oraz pomaga w zdobyciu konkretnych umiejętności do rozwiązywania sytuacji konfliktowych wśród: członków zespołu, współpracowników, uczniów, członków innych społeczności i w rodzinie.

 


 

 Sprawy organizacyjne:

2  grupy warsztatowe

I grupa 10.01.2022 10:00 – 12:00
II grupa 10.01.2022 16:00-18:00

 


 

 Podczas spotkania:
Poznasz sposoby kontaktowania się z sobą samą/samym w chwili autoempatii, docierania do wewnętrznej jasności, pogłębiania rozumienia siebie w relacjach z innymi
Poznasz narzędzie do budowania dialogu w relacji z innymi,
Zdobędziesz większą jasność odnośnie nurtujących tematów i kwestii
Poznasz w jaki sposób możesz przybliżyć się do rozwiązania
Sprawdzisz jak dotrzeć do rozwiązań uwzględniających strony sporu
narzędzie może być wykorzystywane w pracy indywidualnej, do mediacji w parach lub do pracy w grupie.
Warsztat ten dedykowany jest:
Każdemu, kto chciałby podnieść swoje kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji zarówno w miejscu pracy jak i w życiu osobistym
Każdemu, kto poszukuje łatwego i przystępnego narzędzia na wdrażanie Nonviolent Communication do codzienności w kontaktach z innymi ludźmi
Praktykom, którzy chcą poszukują ciekawych narzędzi do pracy z innymi
Osobom, które nie znają NVC, a bliskie są im zrozumienie, dialog i współpraca
 Gra “Strefa Porozumienia” to planszówka, świetnie się sprawdza jako “łamacz lodów” czy gra towarzyska lub podczas rodzinnych spotkań przy stole.

 

PŁATNOŚĆI:
Standardowa cena udziału w warsztatach to 100zł.
Jeśli chcesz, możesz wpłacić więcej aby wspierać naszą działalność i umożliwić obniżenie ceny dla osób, które mierzą się z trudnościami finansowymi
Cena gry to 249 zł. W czasie warsztatów zamówisz grę to cena gry wynosi 199zł 🙂
3. W celu rezerwacji miejsca wpłać wybraną kwotę w ciągu 7 dni od zgłoszenia

Numer konta

Marta Kułaga Joanna Nowicka Leance sc

Rękawka 10/15

30-535 Kraków

ING 83 1050 1445 1000 0092 8923 2457 

Tytuł przelewu: “Gra + Imię i Nazwisko

(podaj swoje dane do faktury/rachunku)

 


 

 

Warsztaty poprowadzi:

Ewelina Ragiel (trenerka, mediatorka, coach, arteterapeutka)

Ważne jest dla mnie budowanie dialogu, ponad podziałami, ponad różnicami, w szacunku i uznaniu dla stron.
Kiedy pierwszy raz zetknęłam się z NVC, poczułam, że dotarłam do domu, w którym mogę współdzielić empatię, wzajemne zrozumienie i połączenie na poziomie potrzeb, ponad osądami czy ocenami. Największymi nauczycielami dla mnie każdego dnia są moje dzieci (14 i 5 lat). Mieszkam w Warszawie.
Jestem Certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (CNVC), mediatorką i coachem, psychoterapeutką w nurcie Analizy Bioenergetycznej A.Lowena w trakcie szkolenia. Praktykiem Focusingu, Emotional Core Perception i Systemu Wewnętrznej Rodziny (IFS). Prowadzę warsztaty, szkolenia, coaching oraz konsultacje, mediacje i procesy dialogowe – Kręgi Naprawcze, Uzgodnienia Systemowe.
Współtworzę Fundację MindfulNVC promującą Porozumienie bez Przemocy i Mindfulness jako metody komplementarne.
Kocham tańczyć, uważam, że ciało ma naturalną moc samouzdrawiania i poprzez uważny, spontaniczny ruch wspieramy swoją zdolność do autoregulacji.”