Coaching oparty na potrzebach (Need-based coaching)

Need-based coaching – English version

w nowej formule 3 zjazdy po 3 dni

10-12 lutego 2017     21-23 kwietnia 2017     2-4 czerwca 2017

jest możliwośc dołaczenia do kursu po promocyjnej cenie od 1 ,2 kwietnia

powtórka modułu pierwszego we Wrocławiu

więcej informacji https://www.facebook.com/events/1656284674673376/

holding-a-blue-butterfly-preview

Termin: 10-12 lutego 2017     21-23 kwietnia 2017     2-4 czerwca 2017  w godz. 9-18.30, 1,5h przerwa na lunch
Miejsce: Leance, Kobierzyńska 24
Prowadzenie: Pernille Plantener

Intensywny trening, podczas którego poznasz narzędzia coachingowe do indywidualnej pracy z klientem oraz będziesz miał możliwość je przećwiczyć. Przeznaczony dla osób, które znają Porozumienie bez Przemocy (NVC) i chcą nabyć lub doskonalić umiejętności pracy z indywidualnymi osobami; dla coachów, którzy chcą specjalizować się w coachingu opartym na potrzebach oraz osób wspierających innych w procesie transformacji.

Jakby to by było, gdyby Twoje relacje, życie zawodowe i świadomość siebie były dokładnie takie, jakich pragniesz? Twoje serce wie, że jest to możliwe. Jeśli Twoja droga prowadzi do wyrażania siebie w coraz bardziej autentyczny sposób, czy chciałbyś wspierać znajomych, członków rodziny, klientów w zrozumieniu ich najgłębszych pragnień? Czy chciałbyś ich wzmacniać tak, aby żyli w zgodzie z tym, kim naprawdę są?

Czego się nauczysz?

Podczas treningu odkryjesz, jak głęboką motywacją do działania jest podążanie za swoimi potrzebami. Krok po kroku, coraz pełniej będziesz doświadczać kontaktu ze swoimi pragnieniami oraz pozwolisz, aby nadawały kierunek Twojemu życiu. Skonfrontujesz się ze swoją wrażliwością, bezbronnością i lękiem. Będziesz planować etapy działań, tak aby były znaczące w procesie i możliwe do wykonania. Dzięki teorii i ćwiczeniom poznasz narzędzia coachingowe pozwalające na zrealizowanie głównego celu, którym jest wspieranie innych w podążaniu tą ścieżką.
Poprzez prowadzenie ustrukturyzowanej rozmowy i zadawanie inspirujących pytań, będziesz towarzyszył klientowi w budowaniu lepszego kontaktu z sobą oraz w głębszym zrozumieniu własnej osoby, dzięki czemu podejmowane przez niego decyzje staną się bardziej ugruntowane i silniejsze.
Celem głównym tego procesu jest wspieranie klientów w odnajdywaniu kontaktu ze swoimi głębokimi wartościami, wewnętrzną mądrością i kreatywnością, aby mogli w pełni realizować swoje marzenia i cele.
Trening jest wysoce interaktywny. Uczestnicy będą wykonywać praktyczne ćwiczenia podczas każdej sesji, co pozwoli im podjąć kroki również w kierunku własnej transformacji, a także zdobyć wiele umiejętności przydatnych zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej.
Trening pozwoli Ci nauczyć się podstawowych technik coachingowych, takich jak: umiejętność stawiania wzmacniających pytań, pozostawania w stanie ciekawości i uważności, przerywania, stosowania metafor, kierowania się intuicją i wiele innych
przećwiczyć pięć sposobów wspierania klienta w uzyskaniu spójności z jego uczuciami i potrzebami przedyskutować, jak wspierać klienta w pozostawaniu w jego własnym centrum, przy jednoczesnym przyzwoleniu na własną zmianę
doświadczyć ciepłej atmosfery we wspólnocie z innymi uczestnikami

Przeczytaj artykuł Kim jesteś? Co dla Ciebie jest ważne?

Dla kogo?

 • dla osób, które znają metodę Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i chcą ją wykorzystać w życiu zawodowym do pracy z indywidualnymi klientami
 • dla coachów, którzy chcą poszerzyć swój warsztat o nowe narzędzia pracy
 • dla trenerów, terapeutów, psychologów, menedżerów i innych osób zawodowo zajmujących się wspieraniem innych w procesie zmiany i osiągania celów
 • dla rodziców i pedagogów

Uwaga

Uczestnictwo w warsztacie wymaga znajomości metody Porozumienia Bez Przemocy/NVC. Jeśli jesteś zainteresowany warsztatem, a nie znasz metody Porozumienia Bez Przemocy, proponujemy Ci 2-dniowe szkolenie wprowadzające w terminie 22,23 października 2016 w promocyjnej cenie.

Organizatorzy

LeaNCe, Strefa relacji http://www.strefarelacji.pl/,  PoSkrzydła http://www.poskrzydla.rubikon.pl/

Ważne:

– Akredytowani coachowie ACC będą mogli zaliczyć ten trening na poczet wymaganych przez ICF godzin dodatkowego treningu obowiązkowo odbywanego co 3 lata (Continuing Coaching Education CCE)
– Trening ma aprobatę ICF i będzie można go zaliczyć na poczet procesu uzyskiwania akredytacji ACC za dodatkową opłatą (w zależności od liczby chętnych)
– Trening można będzie zaliczyć jako intro wymagane w ramach programu Coaching for Transformation organizowanego przez Leadership that Works

Informacje organizacyjne:

Cena za jeden zjazd: 1430 zł
Zaliczka bezzwrotna: 500 zł (gwarantuje miejsce na liście uczestników; płatna do 3 dni po dokonaniu rezerwacji)
Płatność za każdy moduł do 3 tygodni przez terminem warsztatu (uwaga: po tym terminie przy rezygnacji nie zwracamy kosztów)
W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek podczas przerw.

Zniżki:

– cena 1350 zł przy wpisie i wpłacie zaliczki do 30 maja 2016
– cena 1350 zł dla członków Izby Coachingu, ICF, uczestników i absolwentów Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii,  grupy empatii na Gwarnej oraz uczestników kursu Mediacji

Dane do przelewu:

Leance, ul. Kobierzyńska 24, Kraków, 25 1050 1445 1000 0090 3081 8323

Zapisy przez formularz lub na adres agata@strefarelacji.pl

Formularz zapisu

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Dane do faktury (wymagane)

  Uwagi

  Rekomendacje

  Z całego serca polecam warsztat Coaching oparty o potrzeby prowadzony przez Pernille. Łączy on podejście coachingowe, gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboką pracą nad tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernille sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów.

  Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC,
  certyfikowany Zen coach oraz certyfikowana trenerka NVC

  Pernille_mniejszaPernille Plantener jest akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School) i certyfikowaną trenerką NVC. Od 2002 roku praktykuje NVC, a od 2008 szkoli tą metodą. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczyła zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenie w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami rynku. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.


  Organizatorzy:

  logo Leance

  strefaRelacji
  Strefa Relacji, Leance

  Formularz zapytania

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *