Justyna Ciahotna – Koordynatorka Szkoleń, trenerka

Wspieram w drodze do dobrostanu i budowaniu relacji ze sobą i innymi opartej na akceptacji, empatii i czułości. Jestem absolwentką studiów z zakresu Pedagogiki, Psychologii i HR oraz Szkoły Trenerów. Odbyłam ponad 45 dni szkoleniowych z certyfikowanymi trenerami CNVC (w tym ukończyłam program Coaching Oparty na Potrzebach) i stale się rozwijam.
Posiadam 15-letnie doświadczenie w obszarze HR oraz kilkuletnie doświadczenie trenerskie. Od kilku lat współpracuję z Domem Kultury ARTzona prowadząc warsztaty dla kobiet. Od ponad roku współtworzę organizację turkusową Leance prowadząc warsztaty dla osób dorosłych oraz obecnie koordynując szkolenia. Moimi głównymi inspiracjami są Porozumienie bez przemocy, neuroplastyczność wg Ricka Hansona, czułość dla siebie samej  okiem Natalii de Bardaro, Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT) i uważność.
Prywatnie, jestem mężatką i mamą dwójki dzieci. To właśnie macierzyństwo zainspirowało mnie do głębszego wejrzenia w siebie. Ładuję baterie w naturze, przy bliskich rozmowach, w ruchu i w byciu samej ze sobą.