Marta Kułaga – trenerka CNVC, coach, mediatorka

Marzę o świecie, w którym każdy może odnaleźć swoje miejsce pełne sensu, znaczenia, radości i spełnienia. 

Współtworzę taką rzeczywistość poprzez prowadzenie żłobka i przedszkola Krasnal, współtworzenie Leance, dzielenie się Porozumieniem bez Przemocy i współpracę z firmami we wdrażaniu PbP. 

Prowadzę indywidualne sesje mediacji i coachingu, wierząc, że każdy z nas może być zmianą, którą pragnie widzieć w świecie. 

Prowadzenie warsztatów grupowych NVC na żywo i wyjazdów NVC jest tym, co najbardziej mnie napełnia. W biznesie to co naprawdę uwielbiam, to prowadzenie długofalowych procesów zmiany komunikacji i kultury organizacji poprzez szkolenia, współpracę z managerami i zespołami, bowiem wtedy widzę zmianę w kulturze firmy i atmosfery w zespole. 

Jestem Certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (www.cnvc.org), coacherką (2013-2014 Szkoła Profesjonalnego Coachingu, 2015 Coaching oparty na Potrzebach), absolwentką Szkoły Trenerów komunikacji opartej na empatii (2010 –2013), mediatorką (2016-2017 Kurs mediacji Yorama Mozensona). Jestem facylitatorką dialogu i wspieram w rozwiązywaniu konfliktów grupowych.

Jestem w trakcie uczenia się pełnienia roli asesorki – osoby wspierającej innych w procesie certyfikacji NVC. Razem z Agnieszką Rzewuską-Paca zainicjowałam Certyfikację w Społeczności – ścieżkę certyfikacji doświadczaną we wspólnocie i współtowarzyszeniu. https://nvccws.pl/

Współautorka książki Itinerarium – https://miejsce-ludzi.com/wydawnictwo/itinerarium-nvc