Opinie

Coaching z Martą Kułagą był dla mnie odkryciem drogi do siebie, utuleniem tego, czego świadomości nawet nie miałam. Pomógł mi odblokować się przy dokończeniu ważnej sprawy, którą z niewiadomych wcześniej dla mnie przyczyn odkładałam. I to od bardzo dawna. Z jej pomocą przedarłam się przez mury swojej podświadomości, do odpowiedzi której szukałam, a czułam że jest jakaś zablokowana. Po sesji zniknęło napięcie, zniknęło rozedrganie i niepewność. Metoda pracy na częściach okazała się być tym czego potrzebowałam, aby zaspokoić moją potrzebę efektywności i wpływu. Delikatna obecność Marty, nienachalne towarzyszenie uważne na mnie, dawało mi poczucie bezpieczeństwa podczas sesji. Gorąco wam polecam coaching u Marty.

Joanna Kołodziejska

 

Doświadczenie pełnego procesu coachingowego z Martą było dla mnie doświadczeniem transformującym. Marta pracuje swoją wrażliwością, empatią, osobowością i narzędziami coachingowymi oraz z obszaru NVC w sposób, który w pełni towarzyszył mi w drodze do mojego celu. Polecam Martę nie tylko za Jej niezwykle profesjonalny warsztat, ale również za Jej poczucie humoru.

Magda Fres


Jestem trenerem i coachem i sądzę, że to było naprawdę rozwojowe spotkanie. Spotkanie mogłoby być dłuższe! Kocham żyrafę! Ciesze się, że spotkałam Martę na swojej drodze. Jest wyjątkowa. Poza tym ma ogromna wiedzę o NVC i praktykę. Doświadczyłam tego w czasie warsztatów
Aneta


Dla mnie warsztat był zrównoważony i inspirujący. Wzięłam sobie wiele rozwiązań moich codziennych sytuacji w relacjach. Dziękuję za pogłębienie mojej świadomości.
Basia


Szkolenie NVC będzie bardzo użyteczne w życiu prywatnym, a także w zawodowym – we współpracy z klientami i kolegami. Metoda NVC pokazuje mi, jak zrozumieć punkt widzenia innych ludzi i wreszcie jak znaleźć satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie danej sytuacji kryzysowej. Tworzymy szeroką perspektywę w sytuacjach kryzysowych i możemy wejść w rolę naszego oponenta. To jest genialne. Również przeprowadzony proces komunikacji wywołał we mnie efekt WOW – jak mówić używając słów, które dają satysfakcje nam i sprawiają, że inni chcą tego słuchać. Świetne! To wszystko teraz sprawdzam i widzę, jak ludzie wokół mnie czują się bardziej zrozumiani.
Bartek


Warsztat był bardzo użyteczny dla mnie – dał mi okazję do zastanowienia się nad empatią i całą ideą NVC. Treść została przedstawiona w jasny i właściwy sposób. Podoba mi się pomysł, jak szkolenie zostało zaplanowane – 4 kroki komunikacji zostały pokazane z perspektywy empatii. Doświadczyłam bardzo pomocnych ćwiczeń, których mogłam używać następnego dnia w pracy! Wiele poruszonych kluczowych zagadnień NVC pomoże mi pogłębić moją wiedzę na temat tej metody w przyszłości.

Byłam bardzo zadowolona ze sposobu w jaki Marta prezentowała materiały i odpowiadała na pytania i wątpliwości – dała możliwość wymiany doświadczeń grupy, zadawania pytań. Dzieliła się z grupą doświadczeniem i wiedzą. Marta stworzyła atmosferę bezpieczeństwa i przestrzeń do nauki. Dawała konstruktywną informację zwrotną.

Dużo satysfakcji dostarczył mi sposób pracy Marty i jej profesjonalne podejście – dobrze opanowała temat, dostarczając teoretycznej i praktycznej wiedzy, dając feedback, zachęcając grupę do uczestnictwa w warsztacie.

Była chętna do rozmowy, wymiany myśli.
To był genialny czas- dziękuję Marta!

Ania


Jasność przekazu, świetny kontakt z uczestnikami, spójnośc wewnętrzna.


Otwartość, spokój, kompetencja, empatia.


Szczerość, kompetencja, otwartość, prowadzenie szkolenia o NVC z użyciem metody NVC.


Duże zaangażowanie prowadzących, aktywny udział w pracach, urozmaicony charakter zajęć, sprawne prowadzenie, duża ilość materiału.