Train the Trainer – Porozumienie w biznesie

komunikacja_konstruktywna_w_biznesie

Termin: 27 maja 2016 w godz. 9-18 (piątek), 1 h przerwa na lunch
Miejsce: Leance, Kobierzyńska 24
Prowadzenie: Agnieszka Pietlicka, Marta Kułaga

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które wprowadzają Porozumienie bez Przemocy w środowisku biznesowym.

W czasie warsztatu będziemy przyglądać się celom jakie nam przyświecają, gdy chcemy zmieniać sposób komunikacji w firmie.
Jak w sposób przyjazny dla uszu biznesu mówić o idei Porozumienia bez przemocy?
Jak mówić o korzyściach zachowując główne przesłanie NVC?
Co to jest “żargon NVC” i jakich żargonowych zwrotów unikać?
Jak wprowadzac ideę “współmocy” i współdecydowania?
Jak mówić o wspólzależności i upełnomocnianiu pracowników?
Zapraszamy trenerów do współuczestnictwa i współtworzenia. Prosimy o przygotowanie waszych krótkich warsztatów i prezentacji. Bedziecie mieli szansę przećwiczyć trudne dla Was momenty szkoleniowe, zmierzyć się z pytaniami, których się obawiacie, usłyszeć feedback od wielu osób zawodowo zajmujacych sie prowadzeniem szkoleń.

Chcemy też porozmawiać o alternatywnych ruchach w biznesie – giftivismie, turkusowych organizacjach, socjokracji, holokracji.

Facylitacja
Agnieszka Pietlicka
Przekładam idee Porozumienia na życie codzienne od 2002 roku – z większym lub mniejszym sukcesem, co łagodnie daje mi okazję do ćwiczenia pokory. Za każdym razem warto. Odkrycie tematu przekonań było początkiem procesu wewnętrznej zmiany na nieznanym mi wcześniej, nie zawsze wygodnym poziomie. Odkrywałam Porozumienie w Niemczech, Szwajcarii, Francji, Polsce i USA, m.in. na warsztatach z Marshallem Rosenbergiem. Dzielę się tą filozofią z różnymi grupami zawodowymi. Prywatnie – partnerka, mama dwóch chłopców. Jestem certyfikowaną trenerką PbP.

Marta Kułaga
Idea Nonviolent Communication (Porozumienie bez przemocy) jest dla mnie filozofią, perspektywą postrzegania świata – spotkaniem się ze współczuciem i zrozumieniem potrzeb jakie zaspokajamy poprzez nasze działania, uwalniając się od obwiniania, osądzania, krytykowania. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia Bez Przemocy ( Nonviolent Communication Marshalla Rosenberga) i certyfikowaną coachką (Szkoła Profesjonalnego Coachingu). Ukończyłam również kurs Coaching oparty na potrzebach. Umiejętności trenerskie zdobywałam w Szkole Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii Dojrzewalni Róż. Założyłam i prowadzę Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Krakowie oraz współtworzę turkusową organizację Leance sp. z o.o. W swojej pracy łączę podejście coachingowe z NVC na poziomie zarządzania firmą, w sposobie komunikacji pomiędzy interesariuszami firmy oraz w pracy z dziećmi.

Pytania merytoryczne: pietlicka@du-t.com, marta.kulaga@leance.org
Zapisy: www. leance.org, biuro.leance@gmail.com

cena 250 zł,
zniżka przy zapisie i wpłacie zaliczki  do 30 kwietnia 230 zł
wpłata bezzwrotnej zaliczki 50 zł gwarantuje miejsce na warsztacie

na konto 02 1050 1445 1000 0091 4893 7189 Rubikon Marta Kułaga

Formularz zgłoszeniowy

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Dane do faktury (wymagane)

    Uwagi