Ładowanie Wydarzenia

Coaching oparty na potrzebach

Intensywny trening na bazie Porozumienia bez Przemocy

 

Prowadzi: Pernille Plantener, certyfikowana trenerka NVC i coach PCC

12-14 listopada 2021, 4-6 marca 2022, 3-5 czerwca 2022,
w godzinach 9.00-18.00

w Krakowie

Z powodu pandemii zjazdy mogą odbywać się online.

Coaching oparty na potrzebach to piękna, wzruszająca podróż, dla wielu uczestników poprzednich edycji, najważniejsza na ich ścieżce życiowego rozwoju. A to za sprawą prowadzącej, Pernille Plantener, która swoją mądrością, ciepłem, uważnością prowadzi przez meandry naszego życia wewnętrznego, kolejno zapoznając ze ścieżkami i narzędziami coachingowymi. To głębokie, transformujące 9-dniowe szkolenie podczas którego zapoznasz się z narzędziami coachingowymi jak również będziesz mógł/mogła efektywnie je przećwiczyć, również na sobie. Przeznaczone dla osób, które znają Porozumienie bez Przemocy i chcą nabyć lub doskonalić umiejętności pracy z indywidualnymi osobami lub po prostu nauczyć się towarzyszyć i wspierać - najbliższych, również dzieci, pracowników, znajomych lub przyjaciół, siebie. Obejmuje 67 godzin warsztatowych oraz pracę w parach pomiędzy zjazdami.

Dzięki szkoleniu będziesz mógł/mogła:

  • być bardziej efektywny/efektywna we wspieraniu ludzi w dochodzeniu do najistotniejszych dla nich wartości i transformacji dotychczasowego oglądu rzeczywistości na taki, który pozwoli im na pełniejsze zobaczenie i zrozumienie siebie,
  • prowadzić innych w stronę pełni kontaktu z sobą, co pozwoli im realizować ich wizje i cele,
  • wspomagać budowanie świadomości i odkrywać przed klientem dostęp do jego wewnętrznej mądrości i kreatywności,
  • używać holistycznego, opartego o najważniejsze wartości i potrzeby, podejścia – będziesz integrować ciało, umysł i ducha by kierować ludzi ku zmianie, którą chcą widzieć w sobie i świecie.

Warsztat przeznaczony jest dla ciebie, jeśli:

  • znasz Porozumienie bez Przemocy, język empatii i zrozumienia dla wagi potrzeb jest ci bliski i chciałbyś/chciałabyś wykorzystać go pełniej w indywidualnej pracy z ludźmi,
  • chcesz poznać narzędzia, które obok empatii pozwolą na głębszy i transformujący kontakt z Twoimi klientami,
  • pracujesz jako coach/terapeuta i chcesz wzbogacać i rozwijać swoje umiejętności,
  • pracujesz z ludźmi – jesteś psychologiem, pedagogiem, trenerem, menedżerem, działaczem społecznym i pomagasz ludziom wspierając ich w trudnych momentach lub kiedy dążą do zmiany czy realizacji swoich celów.

Wszystkie poznane narzędzia będą służyć pogłębieniu zrozumienia siebie przez klienta oraz umożliwią mu głębszy kontakt z sobą. Tobie umożliwią empatyczne towarzyszenie klientowi w jego podróży, bycie przewodnikiem oraz wspomogą transformację.

Język: 

Angielski z tłumaczeniem na polski

Cena: 

1250 PLN za Moduł (3750 PLN za całe szkolenie)
(płatne 3 tygodnie przez zjazdem)

Numer konta: 

Marta Kułaga, Joanna Nowicka Leace s.c. spółka cywilna

ul. Rękawka 10/15 30-535 Kraków

PL 83 1050 1445 1000 0092 8923 2457  SWIFT INGBPLPW

Ważne

  • Szkolenie jest skróconą wersją renomowanego programu certyfikacyjnego "Coaching For Transformation" organizowanego przez Leadership That Works i współtworzonego przez trenerkę NVC Marthę Lasley.
  • Szkolenie może być zaliczone do akredytacji International Coach Federation, jeśli kandydat podąży ścieżką portefolio. Pernille Plantener za dodatkową opłatą 50 zł prześle Ci niezbędną dokumentację w postaci pełnego spisu treści, ćwiczeń i dyskusji.

 

Prowadząca

Pernille Plantener  (Dania)
Certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, akredytowany coach PCC, mentorka

Jest certyfikowaną trenerką NVC i akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School). Specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i działalności rolniczej, by w końcu pójść za głosem serca i zacząć wspierać ludzi w rozwoju osobistym. Założyła firmę BusinessByHeart gdzie oferuje coaching indywidualny i dla firm. Pernille traktuje życie holistycznie – m. in. uprawia jogę i medytuje. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, jest pokojowo rozwiedziona i obecnie doświadcza wiele miłości i sensu w życiu.