Każde spotkanie dotyczy innego tematu związanego z szerzeniem Porozumienia bez Przemocy poprzez szkolenia. Tematem przewodnim tego spotkania będzie radykalna uczciwość oraz (samo)świadomość w pracy trenerskiej.
Przyjrzymy się:
Dodatkowo w czasie spotkania zwrócimy uwagę na:
9 listopada 2020 (poniedziałek)
Godz. 17:30-21:00 (w trakcie planujemy 15-minutową przerwę)
Zapraszamy na spotkania online na platformie ZOOM. Przed szkoleniem otrzymasz link, który pokieruje Cię do spotkania z nami. Potrzebny będzie dostęp do internetu i komputera/telefonu z mikrofonem i kamerą.
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące spotkań, rejestracji lub płatności: mmalinowska@empathicway.pl
Zaprosiłaś mnie Marto w podróż, podczas której pokazałaś mi nowe spojrzenie na mnie samą oraz innych, pozwoliłaś mi doświadczyć nowych uczuć, przyjrzenia się sobie z innej perspektywy. Towarzyszyłaś mi w rozumieniu i odkrywaniu nowych i ciekawych obszarów, byłaś ze mną w tej drodze, za to wszystko bardzo dziękuję.
Spokój i zaufanie, które zyskałam dzięki temu, że mogłam przećwiczyć zadania z assessmentu. Cenne feedbacki oraz możliwość przećwiczenia starych i nowych pomysłów. Ćwiczenia do wykorzystania, którymi inni dzielili się z chęcią puszczania dalej.
Spotkanie było dla mnie okazją do poznania części społeczności NVC. Dzięki obecności tutaj mam jasność co do tego, jak wygląda proces certyfikacji NVC. Kończę z zaspokojonymi potrzebami radości, wspólnoty kontaktu i rozwoju. Widzę duży sens w spotkaniach grup trenerów. Świętuję poznanie nowych dla mnie osób i integrację wiedzy. Myślę, że tu wrócę.
Tygiel kreatywności, przestrzeń na spotkanie osób zainteresowanych dzieleniem się NVC z bardzo różnym doświadczeniem, pozwala na szczególne zderzenie pomysłów na ćwiczenia, podejść, pobudzających do refleksji pytań, inspiruje, otwiera nowe perspektywy, a wszystko to w w atmosferze swobody, zabawy i żartu, i równocześnie intelektualnej dyscypliny i pogłębienia kontaktu ze sobą z innymi, i integracji wiedzy z doświadczeniem.
Bycie trenerem, początkującym czy doświadczonym, to jest ciągłe wzrastanie. Bycie na warsztacie "Growing together" to jest czas nasycenia się doświadczeniami innych osób. To czas wzrostu umiejętności i praktycznej wiedzy. Całe mnóstwo feedbacku, inspiracji i radości, a to wszystko w bezpiecznej i radosnej atmosferze.
Ten warsztat dał mi szansę przećwiczenia 3 z 5 zadań assessmentu na 3 tygodnie przed moim assessmentem. To dało mi ogromne wsparcie i połączyło z moimi zasobami i zaufaniem do siebie, oraz wzmocniło moje poczucie przynależności i wspólnoty, a cały warsztat był inspirującą wymianą i cennym doświadczeniem.
Jeśli chcesz zmierzyć się ze swoimi obawami i lękami oraz mieć większą pewność siebie w pracy jako trener, warto wziąć udział. Zwłaszcza, że wszystkiemu towarzyszy bezpieczna, luźna atmosfera.
Dużo inspiracji, pełna akceptacja i uważność na siebie i na siebie nawzajem. świetna atmosfera. Odkryłam bardzo wiele nowych obszarów, efekt wow! moc kontaktu.
Miałam marzenie uczestnictwa w warsztatach, które mnie bardzo nasycą i to było to. Zyskałam poziom świadomej kompetencji, poczułam integrację wielu moich umiejętności.
Marta Kułaga (trenerka CNVC, coach, mediatorka)
Marzę o świecie, w którym każdy może odnaleźć swoje miejsce pełne sensu, radości i spełnienia. Realizuję to marzenie współtworząc turkusową organizację Leance, prowadząc żłobek i przedszkola Krasnal, a także wspierając firmy we wdrażaniu konstruktywnej komunikacji oraz kultury współpracy i współodpowiedzialności. Prowadzę indywidualne sesje mediacji i coachingu, wierząc, że każdy z nas może być zmianą, którą pragnie widzieć w świecie. Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy, coacherką oraz mediatorką. NVC jest dla mnie perspektywą postrzegania świata i ludzkich działań poprzez potrzeby, wolnego od osądzania i obwiniania.
Magdalena Malinowska (trenerka CNVC, coach)
Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych. Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi.
Paulina Orbitowska-Fernandez (trenerka CNVC, coach, trenerka eduScrum, nauczycielka akademicka)
Pragnę świata, w którym budujemy relacje w oparciu o zasadę wygrany-wygrany, w którym szczerze mówimy o tym, co dla nas ważne, jednocześnie biorąc pod uwagę innych. Prowadzę warsztaty, wykłady oraz szkolenia z zakresu empatycznej komunikacji w domu, w szkole i pracy oraz narzędzia eduScrum. Pracuję indywidualnie oraz z zespołami, w tym z dziećmi i młodzieżą. Wspieram relacje rodzinne oraz zawodowe poprzez mediacje w nurcie NVC. Prowadzę zajęcia z Komunikacji międzykulturowej na Uniwersytecie Warszawskim.
Zależny nam na tym, by jak najwięcej osób mogło skorzystać z udziału w tym wydarzeniu i jednocześnie chciałybyśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo finansowe, byśmy mogły dzielić się Porozumieniem bez Przemocy jak najdłużej.
Zapraszamy do samodzielnego podjęcia decyzji, jaką kwotę masz gotowość wnieść - proponujemy 200 zł, albo w zakresie od 120 do 350 PLN (to od Ciebie zależy, ile ostatecznie wpłacisz).
Aby zapisać się na warsztaty, wypełnij formularz i opłać swój udział. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 listopada.
Wpłaty na konto:
Marta Kułaga Rubikon 02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
IBAN PL 02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
BIC INGPBLPW
Tytułem: "Growing together Online 9.11.2020 - Imię i nazwisko"
Minimalna liczba uczestników: 10 osób
Leance: www.leance.org
Empathic Way: www.empathicway.pl
Paulina Orbitowska-Fernandez: www.paulinaorbitowska.pl