Coaching oparty na potrzebach, część II

holding-a-blue-butterfly-preview

Prowadzenie: Pernille Plantener

19-21 luty 2016, godz. 9.00-18.30 Kraków

w języku angielskim tłumaczonym na język polski

Kurs skierowany do absolwentów 6-dniowego treningu „Coaching oparty na potrzebach”, który przenosi uczestników na poziom zaawansowany tej metody. Coaching to nie to samo co zatrudnienie przyjaciela. Doświadczony coach wie, kiedy zmotywować klienta do działania i podejmowania wyzwań, a kiedy otoczyć go opieką i łagodnością. W trakcie tego szkolenia skoncentrujemy się na dynamice w relacji coach-klient. Wchodząc w rolę coacha będziemy ćwiczyć podejmowania ryzyka, bycie odważnym, bardziej rozumiejącym, ale też autentycznym i zdolnym do większej akceptacji samego siebie.

W trakcie szkolenia zajmiemy się również tematem budowania bezpiecznej relacji z klientem. Uczestnicy otrzymają wytyczne do stworzenia kontraktu z klientem, który zapewni poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm w trakcie sesji coachingowych.

Podczas warsztatu będziemy również eksplorować lęk i wstyd inspirując się neurobiologią, co pozwoli wesprzeć klienta we wprowadzaniu trwałych zmian w jego życiu.

Nabyte w trakcie kursu umiejętności będzie można wykorzystywać zarówno w pracy indywidualnej jako coach, ale również w innych zawodach, opierających się na bliższym kontakcie z ludźmi (m.in. w zawodzie trenera, menedżera, nauczyciela, lekarza).

Program kursu obejmie takie zagadnienia, jak

  • wyzwania coacha
  • budowanie świadomej relacji z klientem
  • tworzenie kontraktu z klientem
  • neurobiologia coachingu
  • coaching lęku
  • coaching wstydu
  • coaching złych nawyków
  • coaching traumy
  • przywoływanie mocy

Rekomendacje

„Z całego serca polecam warsztat Coaching oparty na potrzebach prowadzony przez Pernille. Łączy on podejście coachingowe, gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboką pracą nad tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernille sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów.”

Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC,
certyfikowany Zen coach oraz certyfikowana trenerka NVC

Pernille_mniejszaPernille Plantener jest akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School) i certyfikowaną trenerką NVC. Od 2002 roku praktykuje NVC, a od 2008 szkoli tą metodą. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczyła zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenie w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami rynku. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Cena: 1250 zł
Zaliczka bezzwrotna: 250 zł
płatna do 3. dni po dokonaniu rezerwacji;
całość płatna do 10. lutego

W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek

Zniżka: 50 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki do końca listopada oraz dla uczestników warsztatów „Satysfakcjonujące życie zawodowe”

Zapisy agata@strefarelacji.pl

Dane do przelewu

02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
Rubikon Marta Kułaga

Jeśli potrzebujesz faktury
wraz ze zgłoszeniem, podaj swoje dane

Organizatorzy
Strefa Relacji, LeaNCe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *