Coaching oparty na potrzebach, część II

holding-a-blue-butterfly-preview

Prowadzenie: Pernille Plantener

19-21 luty 2016, godz. 9.00-18.30 Kraków

w języku angielskim tłumaczonym na język polski

Kurs skierowany do absolwentów 6-dniowego treningu „Coaching oparty na potrzebach”, który przenosi uczestników na poziom zaawansowany tej metody. Coaching to nie to samo co zatrudnienie przyjaciela. Doświadczony coach wie, kiedy zmotywować klienta do działania i podejmowania wyzwań, a kiedy otoczyć go opieką i łagodnością. W trakcie tego szkolenia skoncentrujemy się na dynamice w relacji coach-klient. Wchodząc w rolę coacha będziemy ćwiczyć podejmowania ryzyka, bycie odważnym, bardziej rozumiejącym, ale też autentycznym i zdolnym do większej akceptacji samego siebie.

W trakcie szkolenia zajmiemy się również tematem budowania bezpiecznej relacji z klientem. Uczestnicy otrzymają wytyczne do stworzenia kontraktu z klientem, który zapewni poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizm w trakcie sesji coachingowych.

Podczas warsztatu będziemy również eksplorować lęk i wstyd inspirując się neurobiologią, co pozwoli wesprzeć klienta we wprowadzaniu trwałych zmian w jego życiu.

Nabyte w trakcie kursu umiejętności będzie można wykorzystywać zarówno w pracy indywidualnej jako coach, ale również w innych zawodach, opierających się na bliższym kontakcie z ludźmi (m.in. w zawodzie trenera, menedżera, nauczyciela, lekarza).

Program kursu obejmie takie zagadnienia, jak

  • wyzwania coacha
  • budowanie świadomej relacji z klientem
  • tworzenie kontraktu z klientem
  • neurobiologia coachingu
  • coaching lęku
  • coaching wstydu
  • coaching złych nawyków
  • coaching traumy
  • przywoływanie mocy

Rekomendacje

„Z całego serca polecam warsztat Coaching oparty na potrzebach prowadzony przez Pernille. Łączy on podejście coachingowe, gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboką pracą nad tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernille sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów.”

Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC,
certyfikowany Zen coach oraz certyfikowana trenerka NVC

Pernille_mniejszaPernille Plantener jest akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School) i certyfikowaną trenerką NVC. Od 2002 roku praktykuje NVC, a od 2008 szkoli tą metodą. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczyła zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenie w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami rynku. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Cena: 1250 zł
Zaliczka bezzwrotna: 250 zł
płatna do 3. dni po dokonaniu rezerwacji;
całość płatna do 10. lutego

W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek

Zniżka: 50 zł przy zapisie i wpłacie zaliczki do końca listopada oraz dla uczestników warsztatów „Satysfakcjonujące życie zawodowe”

Zapisy agata@strefarelacji.pl

Dane do przelewu

02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
Rubikon Marta Kułaga

Jeśli potrzebujesz faktury
wraz ze zgłoszeniem, podaj swoje dane

Organizatorzy
Strefa Relacji, LeaNCe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *