Satysfakcjonujące życie zawodowe

Trening na bazie NVC
i Coachingu opartego na potrzebach

równowaga

 • Prowadzenie: Pernille Plantener,
  trenerka NVC i akredytowany coach
 • Termin: 22-24 lutego 2016, w godz. 10.00-18.00
 • Miejsce: Kraków (szczegółowe informacje podamy wkrótce)
 • Tłumaczenie na język polski

W trakcie trzydniowego warsztatu z pomocą kreatywnych narzędzi, zajmiemy się tematem stworzenia zrównoważonego życia zawodowego opartego na naszych głębszych wartościach.

Podczas warsztatów zwizualizujemy swoje marzenie dotyczące naszej działalności zawodowej, a także odkryjemy wartości, które stoją u jej podstaw.

Dotkniemy tematu lęku i odpowiedzialności związanych z byciem samozatrudnionym. A także zastanowimy się, jak pogodzić pracę z życiem osobistym. Zajmiemy się ograniczającymi nas realiami i własnymi barierami psychicznymi (m.in. przekonaniami na temat pieniędzy) związanymi z byciem ”na swoim”.

Zastanowimy się nad marketingiem naszych usług oraz marketingiem samego siebie tak, aby był w zgodzie z naszymi wartościami. W końcu odpowiemy sobie na pytanie: jak wytrwać przy swoim marzeniu nawet w sytuacji, kiedy ”wypadamy” z rynku, a rachunki rosną nieubłaganie.

Warsztaty będą wysoce interaktywne i uruchomią zarówno naszą odwagę, wrażliwości, jak i humor.

Krok po kroku będziemy wychodzić z naszej strefy komfortu przy jednoczesnym zachowaniu atmosfery bezpieczeństwa i zaufania w grupie.

Program warsztatu obejmie:

 • stworzenie wizji życia zawodowego opartego na naszych wartościach
 • pracę nad przekonaniami związanymi z pieniędzmi
 • przekształcaniu ograniczających barier w sprzymierzeńców
 • stworzenie strategii marketingowej siebie i naszych usług, która jest w zgodzie z naszymi wartościami
 • umiejętności sięgania po wsparcie bez utraty mocy i energii
 • odwadze do bycia wrażliwym i autentycznym w sytuacjach, kiedy nam na czymś zależy
 • podejściu NVC w biznesie

Dla kogo?

 • Coachów, trenerów, terapeutów, kórzy chcą sami stworzyć satysfakcjonujące życie zawodowe oraz/lub wspierać w tym swoich klientów
 • Osób samozatrudnionych, przedsiębiorców lub feelancerów, zwłaszcza tych, których działalność oparta jest na głębszych wartościach (m.in. edukacja, pomoc innym, kultura, zdrowie)
 • Dla wszystkich, którzy chcą ”być na swoim” i mieć zrównoważone i satysfakcjonujące życie zawodowe zgodne ze swoimi wartościami

UWAGA!

Uczestnictwo w warsztacie wymaga znajomości metody Porozumienia Bez Przemocy/NVC. Jeśli jesteś zainteresowany warsztatem, a nie znasz metody, proponujemy Ci bezpłatne szkolenie wprowadzające w terminie: 30 stycznia. Napisz do nas, jeśli chciałbyś się zapisać.

Kim jest Pernille Plantener?

Pernille_mniejsza

Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School) i certyfikowaną trenerką NVC. Od 2002 roku praktykuje NVC, a od 2008 szkoli tą metodą. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczyła zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenie w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami rynku. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

 

Informacje organizacyjne:

Cena za całość: 800 zł
Zaliczka bezzwrotna: 200 zł
gwarantuje miejsce na liście uczestników;
płatna do 3 dni po dokonaniu rezerwacji)
Całość płatna do 10. lutego
uwaga: po tym terminie przy rezygnacji nie zwracamy kosztów
W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek podczas przerw.

Zniżki:

– cena 750 zł przy wpisie i wpłacie zaliczki do końca listopada
– cena 750 zł dla członków Grupy empatii na Gwarnej, członków Izby Coachingu, uczestników i absolwentów Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, a także absolwentów Coachingu opartego na potrzebach prowadzonego przez Pernille Plantener

Zapisy: agata@strefarelacji.pl

Dane do przelewu:

02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
Rubikon Marta Kułaga

Jeśli potrzebujesz faktury
wraz ze zgłoszeniem, podaj swoje dane

Organizatorzy
Strefa Relacji, LeaNCe, Przedszkole Krasnal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *