Satysfakcjonujące życie zawodowe

Trening na bazie NVC
i Coachingu opartego na potrzebach

równowaga

 • Prowadzenie: Pernille Plantener,
  trenerka NVC i akredytowany coach
 • Termin: 22-24 lutego 2016, w godz. 10.00-18.00
 • Miejsce: Kraków (szczegółowe informacje podamy wkrótce)
 • Tłumaczenie na język polski

W trakcie trzydniowego warsztatu z pomocą kreatywnych narzędzi, zajmiemy się tematem stworzenia zrównoważonego życia zawodowego opartego na naszych głębszych wartościach.

Podczas warsztatów zwizualizujemy swoje marzenie dotyczące naszej działalności zawodowej, a także odkryjemy wartości, które stoją u jej podstaw.

Dotkniemy tematu lęku i odpowiedzialności związanych z byciem samozatrudnionym. A także zastanowimy się, jak pogodzić pracę z życiem osobistym. Zajmiemy się ograniczającymi nas realiami i własnymi barierami psychicznymi (m.in. przekonaniami na temat pieniędzy) związanymi z byciem ”na swoim”.

Zastanowimy się nad marketingiem naszych usług oraz marketingiem samego siebie tak, aby był w zgodzie z naszymi wartościami. W końcu odpowiemy sobie na pytanie: jak wytrwać przy swoim marzeniu nawet w sytuacji, kiedy ”wypadamy” z rynku, a rachunki rosną nieubłaganie.

Warsztaty będą wysoce interaktywne i uruchomią zarówno naszą odwagę, wrażliwości, jak i humor.

Krok po kroku będziemy wychodzić z naszej strefy komfortu przy jednoczesnym zachowaniu atmosfery bezpieczeństwa i zaufania w grupie.

Program warsztatu obejmie:

 • stworzenie wizji życia zawodowego opartego na naszych wartościach
 • pracę nad przekonaniami związanymi z pieniędzmi
 • przekształcaniu ograniczających barier w sprzymierzeńców
 • stworzenie strategii marketingowej siebie i naszych usług, która jest w zgodzie z naszymi wartościami
 • umiejętności sięgania po wsparcie bez utraty mocy i energii
 • odwadze do bycia wrażliwym i autentycznym w sytuacjach, kiedy nam na czymś zależy
 • podejściu NVC w biznesie

Dla kogo?

 • Coachów, trenerów, terapeutów, kórzy chcą sami stworzyć satysfakcjonujące życie zawodowe oraz/lub wspierać w tym swoich klientów
 • Osób samozatrudnionych, przedsiębiorców lub feelancerów, zwłaszcza tych, których działalność oparta jest na głębszych wartościach (m.in. edukacja, pomoc innym, kultura, zdrowie)
 • Dla wszystkich, którzy chcą ”być na swoim” i mieć zrównoważone i satysfakcjonujące życie zawodowe zgodne ze swoimi wartościami

UWAGA!

Uczestnictwo w warsztacie wymaga znajomości metody Porozumienia Bez Przemocy/NVC. Jeśli jesteś zainteresowany warsztatem, a nie znasz metody, proponujemy Ci bezpłatne szkolenie wprowadzające w terminie: 30 stycznia. Napisz do nas, jeśli chciałbyś się zapisać.

Kim jest Pernille Plantener?

Pernille_mniejsza

Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School) i certyfikowaną trenerką NVC. Od 2002 roku praktykuje NVC, a od 2008 szkoli tą metodą. Prowadzi firmę BusinessByHeart, w ramach której oferuje coaching indywidualny i dla firm. W trakcie trzech lat prowadzenia własnej działalności Pernille doświadczyła zarówno niezwykłej satysfakcji z powodu tego, że udało jej się wcielić marzenie w życie, jak i niesamowitego stresu i przytłoczenia, kiedy zderzała się z twardymi realiami rynku. Wcześniej specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i biznesie. Posiada szerokie doświadczenie w sferze rozwoju osobistego. Ceni alternatywne podejścia do życia. Miłośniczka jogi i medytacji. W życiu prywatnym mama dwójki dzieci.

 

Informacje organizacyjne:

Cena za całość: 800 zł
Zaliczka bezzwrotna: 200 zł
gwarantuje miejsce na liście uczestników;
płatna do 3 dni po dokonaniu rezerwacji)
Całość płatna do 10. lutego
uwaga: po tym terminie przy rezygnacji nie zwracamy kosztów
W cenie ciepłe i zimne napoje oraz słodki poczęstunek podczas przerw.

Zniżki:

– cena 750 zł przy wpisie i wpłacie zaliczki do końca listopada
– cena 750 zł dla członków Grupy empatii na Gwarnej, członków Izby Coachingu, uczestników i absolwentów Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, a także absolwentów Coachingu opartego na potrzebach prowadzonego przez Pernille Plantener

Zapisy: agata@strefarelacji.pl

Dane do przelewu:

02 1050 1445 1000 0091 4893 7189
Rubikon Marta Kułaga

Jeśli potrzebujesz faktury
wraz ze zgłoszeniem, podaj swoje dane

Organizatorzy
Strefa Relacji, LeaNCe, Przedszkole Krasnal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *