Anna Han – Coach, Praktyk IFS, Partner HR, Menedżer Projektów

Ludzie zapomną o tym, co powiedziałeś, ludzie zapomną o tym, czego dokonałeś, ale ludzie nigdy nie zapomną tego, jak się czuli dzięki tobie. (Maya Angelou)

 

Doświadczam, że empatia, akceptacja emocji i świadomość naszych wartości sprawiają, że dokonujemy korzystnych dla nas wyborów, wzmacniają asertywność i poczucie własnej wartości. Porozumienie bez Przemocy to dla mnie zbiór założeń i narzędzi, które rozwijają umiejętność komunikacji empatycznej; to kompetencje nieocenione w życiu prywatnym, zawodowym i społecznym.

Wspieram liderów w efektywności osobistej, zarządzaniu zespołem i przedsięwzięciami; w rozwijaniu dojrzałości, profesjonalizmu i wysokiego poziomu empatii w kontaktach interpersonalnych.

Doradzam w tworzeniu programów rozwojowych, firmom i osobom indywidualnym.

Prowadzę projekty szkoleniowe dla firm, organizacji, zespołów wspierając w integrowaniu komunikacji bez przemocy i leadershipu opartego o potrzeby.

Współtworzę Fundację Trampolina, wzmacniającą samoświadomość, relacje i upowszechniającą NVC.

Zasoby: Coaching oparty o potrzeby; IFS (Praktyk Systemu wewnętrznej Rodziny); NVC (Porozumienie Bez Przemocy); wieloletnie doświadczenie w pracy w działach personalnych dużych i średnich firm usługowych i produkcyjnych; współtworzenie i rozwój Leance i projektów Fundacji Trampolina w turkusowym modelu zarządzania.

Zobacz mój profil LinkedIn.

Umów się na coaching.

Sesje IFS.

Interim HR BP.